Bulmacalar Hayvanlar Sayılar

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Stork Studio Limited
Capcanlı, dopdolu mükemmel bir oyun... Siz de bu oyunu hiç vakit kaybetmeden indirin ve deneyin.

 Özellikle okul öncesi dönemindeki çocuklar için üretilmiş olan bu oyun onların okula hazırlanmasını sağlayacak. Bu oyunda çocukların aradığı tüm özellikler bulunmakta. Hem eğitici hem de eğlendirici olan bu oyun ile hem çocuklar hem de anne ve babalar mutlu olacak. Çocukların en etkili öğrenme yoludur oyun. Çocuklar oyun yolu ile pek çok bilgiyi kolaylıkla öğrenebilir ve bu bilgileri unutmaz. Bu durum göz önüne alınarak hazırlanan bu eğitici oyun çocukların pek çok gelişim alanını destekleyecek niteliklere sahip. Çocuk gelişim uzmanları tarafından da desteklenen bu oyun çocukların tüm ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak.

 Bu oyunda çocuklar bulmaca yoluyla sayı saymayı öğrenecekler. Çocukların gelişimini hızlandıran bu oyun onları okula hazırlayacak. Bu oyunda ilk olarak sayılar sonra renkler ve daha sonrada hayvanlar öğrenilecek. Her şey belli bir düzen içinde çocuklara aktarılacak. 3 zorluk derecesine sahip olan bu oyunda çocuklar ilk olarak kolay olan seviyeden başlamalı. Çocuklar bu oyunun sık sık oynadıkları zaman en zor seviyedeki görevleri bile kolaylıkla yerine getirebilecek hale gelecekler.

 Her açıdan yararlı olan bu mükemmel  oyunu çocuklar da çok sevecek. Çocukların ilgisini çekecek bu oyuna siz de hemen sahip olun. Kaliteli, güvenilir ve eğitici olan bu mükemmel oyuna sahip olmak için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. 

Bulmacalar Hayvanlar Sayılar indir